Kanser olduğu ortaya çıkmıştı! Hastalığı hakkında şok iddia

Ocak ayıda geçirdiği karın ameliyatı sonrası görüntü vermeyen Galler Prensesi William’ın (41) eşi Galler Prensesi Kate Middleton (42), geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Video yayınlayarak açıklama yapan Kate, kansere yakalandığını duyurmuştu:

Kate Middleton’un kanser olduğunu açıklamasının üzerinden neredeyse iki ay geçti ve o tarihten bu yana Galler Prensesi’nden herhangi bir haber alınamadı.

“UMUDUNUZU KAYBETMEYİN”

Kate Middleton, yayınladığı videoda şu ifadeleri kullanmıştı:

Benimle çok iyi ilgilenen harika bir sağlık ekibim vardı ve bunun için çok minnettarım. O sırada kanser olmadığım düşünülüyordu. Ameliyat başarılı geçti. Ancak ameliyattan sonra yapılan testlerde kanserin mevcut olduğu tespit edildi. Bu nedenle sağlık ekibim kemoterapi sürecinden geçmemi tavsiye etti ve şu anda bu tedavinin ilk aşamalarındayım. William ve ben ailemizin iyiliği için bunu özel tutmak ve yönetmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Şu anda, hayatları kanserden etkilenen herkesi de düşünüyorum. Her ne şekilde olursa olsun bu hastalıkla karşı karşıya olan herkes için lütfen inancınızı ya da umudunuzu kaybetmeyin. Yalnız değilsiniz.

FOTOĞRAF ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Öte yandan Galler Prensesi Kate Middleton’ın yayınlanan video sonrası bir fotoğraf karesi de gündeme gelmişti. Prensesin, Kraliyet ailesine ait sosyal medya hesabından paylaştığı bir kare ortalığı karıştırmıştı. Çocuklarıyla poz veren Middleton, paylaşımında “Nazik dilekleriniz ve iki ay boyunca gösterdiğiniz desteğiniz için teşekkür ederiz. Herkesin Anneler Günü’nü kutlarım” ifadelerini kullanmıştı.

“ÖZÜRLERİMİ İLETMEK İSTEDİM”

Gündem olan olayın ardından resmi sosyal medya hesabından açıklama yapan Middleton, “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de ara sıra düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız aile fotoğrafının yol açtığı karışıklıktan dolayı özürlerimi iletmek istedim” diye yazmıştı.

İTALYAN BASININDAN ŞOK İDDİA

Il Messaggero gazetesinin ileri sürdüğüne göre Kate Middleton, kadınlarda görülen bir kanser türüne yakalandı. İddialara göre, Kate, HPV virüsünün (insan papilloma) neden olduğu rahim ağzı kanseri sebebiyle tedavi görüyor.

Ortaya atılan iddiaların kaos çıkarmasının sebebi ise, HPV virüsünün çoğunlukla cinsel yol sebebiyle bulaşması… Bazen ciltten cilde bir temas sonucu da bulaşabilen bu virüs, herkeste aynı sonucu vermese de rahim ağzı kanserine çevirebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir